פרוייקטים לתרומה

לא נפסיק לשיר – מקהלת בית הילדים

אז איך הכל התחיל?


מקהלת בית הילדים הוקמה ב-2003. ההתחלה, כמו כל ההתחלות, הייתה קשה. התחלנו עם מספר לא גדול של ילדים. לקבוצת ילדים זו לא היה רקע מוזיקלי והיה צורך להרגיל משמעת בעת החזרות, לארגן ולגבש את הילדים, להרגילם לעבוד יחדיו, בקבוצה ובהרמוניה. מה שהתחיל עם 15 ילדים גדל כיום לשתי קבוצות, צעירים ונוער, עם בממוצע כ-20 ילדים וילדות בכל קבוצה!מה מקבל ילד שנמצא במקהלה?


בכל שבוע, נפגשים ילדי המקהלה לחזרה הקבועה. זהו הזמן שלהם. כאן ניתנת להם הבמה, האפשרות לבטא את עצמם בשירה יחד עם חבריהם. עם השנים, הפכה מקהלת בית הילדים למקהלה מקצועית וברפרטואר שלה ניתן למצוא הופעות מכובדות עם טובי האמנים בארץ: דוד ד´אור, רונית גבאי, אחינועם ניני ועוד. פעמיים הופיעה המקהלה עם הזמר דודו פישר. בנוסף הופיעה המקהלה בסיבוב הופעות בארה"ב, שם זכתה להופיעה עם הזמרת המפורסמת מברודווי-  -Stacy Sullivan.


סיפורים מבפנים...


החזרות הן סיפור מהנה. אנו מתחילים בתרגילי חימום ופיתוח קול. בהתחלה תרגילים אלה מצחיקים את הילדים והם מרגישים שהם חלק מאיזו אופרה... מהר מאוד הם מבינים את העניין. ההווי הוא מאוד משפחתי ופתוח. לפעמים אנו נוסעים לאולפן הקלטות וזוהי חוויה נהדרת עבור הילדים. הם לוקחים חלק בהפקת והקלטת שיר, ויש להם שירים מוקלטים שהם עצמם שרו, יחד! עבורם מדובר בחוויה מרגשת ומגבשת, והם מאוד גאים בעצמם.כיצד ניתן לעזור?


תמכו במקהלת בית הילדים שלנו ע"י מתן תרומה שתיועד לטיפוחם המוזיקלי באמצעות מורים מקצועיים למוזיקה ולפיתוח קול, רכישת כלי נגינה, תלבושות ייצוגיות להופעותיהם ועוד רבות.


עלויות
עלות הכוללת של תפעול מקהלת בית הילדים לשנה הינה כ 150,000 ש"ח 

זה כולל הוצאות של מדריך מוסיקלי, שיעורי פיתוח קול, כתיבה ועיבודים מוסיקלים, הכנת פלייבקים, הקלטות, הוצאות הופעות ועוד. 

רוצים לתמוך במקהלת בית הילדים שלנו?
לחצו לתרומה