פרוייקטים לתרומה

מערך החוגים לילדים

חשיבותם של חוגי העשרה לילדים טמונה בכך שמעבר להנאה שהילד מפיק מן ההשתתפות ומן החוויה, הילד חווה הצלחה הנובעת מעצם ההשתתפות בפעילות יצירה, פעילות בקבוצה, או פעילות גופנית. השתתפות בחוגי העשרה מעלה את הדימוי העצמי של הילד, ומאפשרת לו לשפר מיומנויות שונות ומגוונות, ובנוסף הילד לומד מהי התמדה ומשמעת עצמית. מחקרים רבים מראים, כי פעילויות מסוגים שונים משפרות גם את הפעילות השכלית, ואת התמודדותו של הילד במצבים חברתיים, רגשיים ואחרים.


לימוד השחייה הכרחי לשם רכישת ידע מציל חיים. על כל אדם וילד ללמוד שחייה בסיסית. מעבר לכך – לימוד השחייה מאפשר לילד לפתח קואורדינציה, לשפר את הכושר הגופני ולהעלות את הבטחון העצמי שלו.


עלויות

עלות קורס שחייה בסיסי בן עשרה מפגשים לילד – 690 ₪.

הסעת ילד לבריכת השחייה למשך קורס שלם – 600 ₪

בחוגי שחייה משתתפים כ-20 ילדים מדי שנה.


חוגי ימאות מאפשרים לילד להכיר את הסביבה הימית, את השפעות מזג האוויר, היכרות עם כלי שיט שונים, שיפור מיומנויות שליטה בכלי שיט, התמודדות עם פחדים ושיפור הבטחון העצמי.


עלויות

עלות שנתית לילד – 990 ₪.

עלות הסעה לילד למשך שנה – 968 ₪.

בחוגי ימאות משתתפים כ-40 ילדים.


פעילות גופנית מחזקת את הגוף, משפרת מרכיבי כושר גופני כמו סיבולת לב ריאה, מהירות, קואורדינציה, זריזות, ומעלה את הדימוי העצמי של הילד. חוג ג´ודו \ כדורגל \ כדורסל מקנה לילד כלים משמעותיים, חברתיים ומעלה את בטחונו העצמי של הילד.


עלויות

עלות שנתית לילד: 1650 ₪.

בממוצע משתתפים כ-60 ילדים בחוגי ג´ודו\ כדורסל \ כדורגל.


חוגי מוזיקה מאפשרים לילדים להעשיר את עולמם התרבותי, לשלוט בכלי נגינה, ליצור, ועל כן מאפשרים לילד להגביר את הביטחון העצמי שלו, ואת הביטוי העצמי שלו. יתרה מכך, מחקרים מוכיחים, כי לימוד נגינה משפר את היכולות המתמטיות של הילד, ומשפרת את הקואורדינציה.


עלויות

עלות שנתית לילד לשיעורי פסנתר \ גיטרה – 2200 ₪.

בממוצע משתתפים 20 ילדים בחוג פסנתר.


פרויקט זה דיבר אל לבכם?
לחצו לתרומה